Final results

Gold Fleet

Scores take into account 1 discard
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 SWE 4105 Tomasgaard Hermann 29,0 1 1 5 7 2 1 12 (23)
2 GBR 5556 Phil Sparks 34,0 2 1 25 3 1 1 1 (dnf)
3 SWE 4017 Appelgren Hampus 42,0 3 13 16 5 1 3 (68) 1
4 SWE 4115 Strömbäck Carl 62,0 (16) 13 10 11 4 5 15 4
5 SWE 4139 Lundqvist Jacob 64,0 13 1 7 3 7 6 (51) 27
6 GER 11740 MARTEN, Jens 11177X 64,0 (30) 12 5 7 3 2 11 24
7 NOR 3463 Simon Kjellstrand 65,0 1 17 3 3 13 21 (dsq) 7
8 NOR 3238 Kristian Hammarstrøm 67,0 22 4 12 4 5 4 (37) 16
9 NOR 3419 Andreas Sola Fischer 68,0 4 8 4 19 10 6 17 (67)
10 SWE 4069 Guselin Mathias 69,0 14 5 2 (25) 4 25 9 10
11 GBR 5447 Aaron Smith 75,0 10 15 2 17 18 8 (19) 5
12 NED 2626 Neeleman Guus 76,0 23 3 (28) 13 17 10 8 2
13 NED 2603 Dagelet Maarten 76,0 (35) 8 21 4 8 5 10 20
14 NOR 3465 Ane Gundersen 77,0 13 5 18 2 8 23 (30) 8
15 SWE 4145 Johannisson Carl 84,0 10 20 6 9 5 16 18 (29)
16 GBR 5559 James Grant 86,0 2 26 8 1 1 17 31 (36)
17 NED 2662 Hondel Bart van 89,0 5 13 10 14 26 4 (57) 17
18 GER 11113 CHRISTIANSEN, Svenja 90,0 21 11 (48) 9 3 13 2 31
19 NED 2717 Meijer Hansebas 90,0 4 12 9 6 9 18 (38) 32
20 SWE 4062 Larsson Gustaf 93,0 7 2 14 10 2 3 55 (bfd)
21 SWE 4140 Oljelund Emma 94,0 1 41 9 2 9 4 (53) 28
22 GBR 5538 Lucy de Boltz 94,0 3 23 35 1 10 19 3 (dns)
23 NOR 3354 Kyrre Langerud Moe 96,0 (dns) 25 1 13 20 2 20 15
24 NOR 3365 Anja Eide Onstad 98,0 8 5 15 22 18 9 21 (69)
25 FIN 440 Henri Fallenius 100,0 8 15 11 4 (26) 12 24 26
26 BEL 1064 Alleman Tom 103,0 9 11 4 1 4 14 60 (71)
27 GER 11447 HAUFE, Florian 103,0 4 3 5 (49) 3 7 32 49
28 SWE 4101 Lundqvist Oskar 108,0 22 2 33 15 (46) 10 7 19
29 BEL 1068 Van Laer Mathilde 108,0 6 22 3 6 16 22 33 (48)
30 USA 13332 Deirdre Lambert 109,0 7 7 18 7 6 (42) 34 30
31 BEL 1059 Lootens Quinten 111,0 11 2 1 28 22 10 (79) 37
32 NED 2651 Schiltkamp Sibren 115,0 37 10 14 16 6 23 (58) 9
33 NED 2646 Peet Kevin 116,0 31 7 23 5 8 2 (59) 40
34 NOR 3206 Kristian Funderud Melby 120,0 25 6 27 (48) 15 1 35 11
35 BEL 1023 Van Schoote Mathieu 120,0 31 8 3 2 28 27 (83) 21
36 SWE 4137 Svensdotter Clara 121,0 3 10 10 9 16 27 46 (bfd)
37 SWE 4042 Sturesson Patrik 122,0 26 23 13 14 2 28 16 (51)
38 SWE 3928 Gunneling Jesper 123,0 29 18 15 11 42 3 5 (50)
39 GBR 5505 Christian Townrow 124,0 12 55 8 10 7 18 14 (66)
40 NED 2690 Adema Cinco 126,0 33 4 26 18 24 17 4 (45)
41 IRL 1169 Cian O Regan 129,0 5 9 29 6 22 (dnf) 6 52
42 DEN 7876 Kristian Kirketerp 135,0 18 27 33 10 17 8 (81) 22
43 SWE 4061 Petterson Gustav 137,0 18 14 6 21 26 30 22 (61)
44 NED 2681 Bennen Dirk 142,0 16 16 17 15 32 11 (61) 35
45 BEL 1060 Vandormael Sam 152,0 6 (raf) 15 5 66 5 42 13
46 SWE 4 Johansson Adam 152,0 9 35 29 (49) 12 16 45 6
47 GER 11733 KRÜGER, Till 155,0 31 18 7 25 5 15 (66) 54
48 NOR 3165 Eivind Bendixen 155,0 18 21 27 16 24 26 23 (68)
49 GBR 59 Jonathon House 156,0 28 14 47 20 14 8 (64) 25
50 GBR 5427 Calum Murdock 157,0 15 26 20 36 6 42 (70) 12
51 NED 2509 Crum Sanne 161,0 11 6 40 31 13 14 (54) 46
52 BEL 967 Colombie Maïte 164,0 23 30 22 35 15 11 28 (65)
53 NED 2655 Walraven Mark 171,0 36 10 19 28 34 26 (65) 18
54 NOR 3358 Helene Naess 178,0 13 37 24 43 23 11 27 (bfd)
55 GBR 5296 Robbie Urwin 179,0 5 45 21 25 21 20 (84) 42
56 USA 14755 Scott d'Alessandro 182,0 24 9 37 16 9 (61) 44 43
57 SWE 4086 Larsson Gustav 184,0 25 34 20 54 16 22 13 (57)
58 USA 13151 Louis Padnos 185,0 15 41 22 8 49 9 (56) 41
59 SWE 4092 Engström Sofia 190,0 10 27 55 (65) 11 24 49 14
60 GBR 5558 David Grant 191,0 11 49 11 23 15 9 73 (74)
61 GBR 5377 Guy Stephens 192,0 35 33 13 33 27 26 25 (39)
62 NOR 3178 Alexander Wallem Berge 197,0 20 16 14 12 14 30 (dns) dns
63 SWE 4107 Klitte Jacob 200,0 7 22 12 15 25 34 85 (dsq)
64 NED 2596 Vugt Daan van 200,0 29 42 28 12 43 12 (77) 34
65 USA 14777 Marlena Fauer 202,0 21 12 25 8 38 59 39 (62)
66 USA 14246 Michael Popp 204,0 56 34 4 22 19 40 29 (58)
67 NED 2346 Goedhart Pieter 204,0 28 21 25 8 40 41 41 (53)
68 GBR 5070 Matthew Wallis 204,0 17 9 (67) 37 28 17 40 56
69 BEL 1028 Cleeren Gilles 207,0 8 45 65 14 33 39 (69) 3
70 NED 2666 Dijk Jolbert van 210,0 41 38 17 21 31 19 43 (59)
71 BEL 1011 Van Hecke Bram 217,0 14 19 34 (45) 31 45 36 38
72 SWE 4075 Mossberg Felix 220,0 30 3 24 41 13 38 71 (bfd)
73 SWE 4068 Lanner Johan 224,0 27 48 26 52 23 15 (82) 33
74 BEL 1052 Finizola Chaïm 228,0 48 20 1 (82) 34 36 26 63
75 SWE 4005 Sundklev Kajsa 230,0 12 21 70 24 22 37 (76) 44
76 GBR 5261 Andrew Lis 232,0 16 32 31 29 30 46 48 (dns)
77 NOR 34 Jon Aksel Mortensen 239,0 2 6 62 51 11 32 (dns) 75
78 DEN 7832 Pascal Timshel 243,0 44 29 21 43 12 19 75 (bfd)
79 SWE 4025 Tidemand Holger 243,0 27 46 40 24 21 21 (67) 64
80 NOR 3341 Halvard Holden Feragen 248,0 32 4 56 50 12 44 50 (dns)
81 GBR 5515 Callum Ellis 249,0 33 37 (64) 47 7 16 62 47
82 SWE 4099 Gudinge Philip 249,0 28 27 60 45 25 12 52 (76)
83 BEL 1056 Pieters Anthony 251,0 36 51 44 36 14 15 (78) 55
84 DEN 7839 Kaare Kirketerp 254,0 61 38 2 21 29 56 47 (72)
85 SWE 3947 Hagberg Anna 257,0 15 14 39 31 25 60 (80) 73
86 USA 13618 Ben Spector 262,0 23 29 32 33 58 27 (63) 60
87 USA 12711 Colin Murphy 273,0 54 25 11 51 20 35 (bfd) 77
88 USA 12008 Evan Read 277,0 20 53 19 24 30 57 74 (dns)
89 SUI 1327 Wächter Tim 286,0 73 (dsq) 28 19 11 13 72 70
90 NOR 3409 Hanna Højgaard Molden 309,0 19 44 12 12 40 (dsq) dns dns
 

Silver Fleet

Scores take into account 1 discard

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 GBR 5304 Oliver Cooper 164,0 (52) 52 23 26 19 29 6 9
2 SWE 4097 Westerbrand Tomas 179,0 30 (64) 31 32 44 38 1 3
3 FIN 427 Sinem Kurtbay 180,0 14 24 45 20 (52) 51 25 1
4 USA 14670 Connor Needham 182,0 19 33 (71) 17 54 42 10 7
5 BEL 1030 Coppieters Katrien 183,0 26 (60) 16 29 41 52 4 15
6 BEL 1063 Van Schoote Julie 188,0 (68) 39 36 43 19 25 14 12
7 SWE 4129 Bengtson Emil 192,0 35 11 49 36 (dsq) 24 35 2
8 BEL 1053 Cosyns Gil 208,0 21 22 47 29 (dsq) 36 2 51
9 SUI 1234 Kyburz Andreas 210,0 51 58 (64) 42 27 6 22 4
10 GBR 5181 Felicity Founds 213,0 12 44 30 37 (67) 31 29 30
11 USA 14848 Mivhael Booker 217,0 32 31 45 18 29 37 (bfd) 25
12 SUI 1390 Van Campenhoudt Gaetan 217,0 43 39 20 26 32 33 24 (71)
13 NED 2711 Kentgens Robert-Jan 220,0 9 52 19 (70) 41 43 16 40
14 NED 2710 Erp Fleur van 221,0 41 56 (62) 35 51 21 3 14
15 GBR 5477 Sophie McKeeman 221,0 (69) 47 54 27 20 46 17 10
16 GBR 5384 Matthew Rainback 223,0 22 23 54 32 31 48 (bfd) 13
17 BEL 1034 Van Hoye Stijn 225,0 60 47 24 13 30 34 (bfd) 17
18 GBR 5472 Matthew Deacon-Smith 227,0 (54) 31 46 17 39 34 38 22
19 GER 11192 REIMANN, Marcel 231,0 27 46 17 30 42 46 23 (68)
20 SWE 4146 Häger Oskar 237,0 47 36 9 62 44 31 8 (dns)
21 NED 2633 Luitwieler Tiuri 237,0 40 36 30 39 37 24 31 (52)
22 BEL 1032 Van de Loock Matthias 239,0 39 32 41 35 44 37 11 (81)
23 FIN 418 Miikka Nikkilä 239,0 24 49 32 27 24 (55) 55 28
24 USA 14646 Cameron Hall 241,0 26 46 23 30 (50) 45 45 26
25 SWE 4134 Selheden Per 248,0 39 16 48 19 (74) 48 34 44
26 GBR 5463 Nathan Baily 252,0 50 36 38 38 45 40 (bfd) 5
27 BEL 1020 Seynaeve Maxim 252,0 24 17 46 66 46 20 (bfd) 33
28 GER 11394 BEYER, Christian 255,0 34 42 37 (61) 35 59 30 18
29 SWE 4060 Molse Oliver 257,0 38 32 79 39 10 39 20 (dnf)
30 GER 11466 BRÖDERMANN, Kai 260,0 48 (61) 16 38 47 7 43 61
31 GBR 5095 Rory Page 260,0 (79) 28 72 34 34 69 15 8
32 GBR 5446 Adrian Clay 262,0 45 43 (77) 37 70 39 9 19
33 IRL 1099 Aisling Judge 262,0 37 64 34 60 (80) 14 18 35
34 USA 11885 Carson Crain 267,0 40 31 (65) 31 52 7 51 55
35 GBR 5399 Roger Stabbins 268,0 (51) 50 41 33 39 31 28 46
36 USA 13790 Scott Houck 270,0 49 19 73 11 56 56 (bfd) 6
37 GBR 5306 Rebecca Diamond 272,0 55 29 50 47 (bfd) 41 27 23
38 SWE 4028 Taurell Adam 275,0 59 63 33 (77) 61 18 7 34
39 NED 2493 Sprij Marloes 275,0 69 50 37 34 (bfd) 25 36 24
40 NED 2720 Feenstra Froukje 276,0 45 26 39 46 43 29 (dsq) 48
41 NED 2550 Marck Shannen 281,0 (67) 48 35 52 49 23 37 37
42 NED 2520 Hart Stan 283,0 (68) 18 61 55 63 32 5 49
43 NED 2435 Hoogland Jesper 286,0 46 40 26 (dsq) 42 55 19 58
44 GBR 5507 Rory Jones 286,0 37 47 (79) 50 41 28 41 42
45 GER 11558 SCHAFMEISTER, Lars 296,0 19 (76) 42 55 50 43 42 45
46 GBR 5291 James Hamer 296,0 32 39 44 72 36 20 (bfd) 53
47 GER 11177 CHRISTIANSEN, Maike 297,0 29 54 56 51 33 58 (bfd) 16
48 NED 2679 Munneke Dennis 299,0 (74) 70 7 65 54 54 13 36
49 MLT 9 Lisa Panuschka 301,0 42 24 53 (73) 29 52 32 69
50 GBR 5468 Joshua Cripps 301,0 34 43 41 26 65 38 (bfd) 54
51 NED 2696 Dijk Fieke van 301,0 49 (72) 69 44 36 32 33 38
52 SWE 3979 Bildh Arvid 306,0 38 55 44 48 37 40 44 (73)
53 FIN 364 Aleksi Kallio 307,0 6 69 36 62 45 (77) 12 77
54 USA 14393 OJ Connell, Jr. 311,0 44 37 57 32 59 56 26 (85)
55 SWE 4116 Dackhammar Pontus 311,0 (52) 52 51 46 43 47 40 32
56 NED 2635 Molen Hidde vd 314,0 25 51 (68) 39 46 64 50 39
57 NED 2723 Stumpel Charlotte 315,0 56 35 (74) 62 32 60 39 31
58 SWE 4133 Hagberg Carl 317,0 (dsq) 15 40 77 21 62 bfd 11
59 USA 13596 Sarah Williams 317,0 67 34 46 68 18 43 (bfd) 41
60 BEL 1047 Pieters Caroline 328,0 33 69 18 38 53 (71) 60 57
61 USA 14949 Michael Zonnenberg 330,0 42 25 6 78 dsq 68 (bfd) 21
62 USA 13798 Christina Lewis 333,0 40 (83) 51 74 39 49 21 59
63 NED 2716 Stekelenborg Lars van 339,0 69 64 58 30 (75) 45 46 27
64 NED 2643 Gebuys Perry 340,0 (70) 58 8 44 48 63 59 60
65 BEL 1031 Plaaschaert Emma 342,0 41 28 67 57 53 53 (bfd) 43
66 SUI 1340 Doswald Joel 343,0 65 58 52 47 60 41 (bfd) 20
67 NED 2641 Deckers Max 345,0 61 43 50 56 35 35 (bfd) 65
68 FIN 240 Hanna Hentinen 346,0 20 17 65 63 47 54 (bfd) 80
69 NED 2591 Krol Kiki 346,0 59 30 (71) 23 56 64 48 66
70 NED 2715 Garderen Christiaan van 347,0 63 40 51 53 17 76 (dsq) 47
71 GBR 5479 Sam Curtis 347,0 36 38 32 42 57 63 (bfd) 79
72 NED 2382 Helder Theo 353,0 53 67 43 (75) 55 50 56 29
73 NED 2533 Sonnema Wouter 356,0 (dns) 66 47 40 33 68 52 50
74 SWE 3713 Broman Julia 361,0 77 57 30 53 27 70 47 (84)
75 SWE 4012 Stark Carl 362,0 55 71 38 (75) 47 30 54 67
76 NED 2632 Niezen Caren 365,0 49 53 48 75 48 29 (bfd) 63
77 SWE 4018 Ericson Emma 369,0 62 75 59 48 36 28 61 (dns)
78 GBR 5335 Ollie Gozzett 384,0 56 62 63 27 54 44 (bfd) 78
79 BEL 1000 Bricoult Benjamin 385,0 52 19 (81) 46 70 74 49 75
80 MLT 91 Luisa Manduca 387,0 51 79 61 54 37 35 (bfd) 70
81 BEL 1051 Pelsmaekers Tom 389,0 54 7 58 67 bfd 57 (bfd) 56
82 NED 2479 Couvert Dewi 389,0 50 66 64 61 50 22 (bfd) 76
83 USA 13464 Erika Reineke 390,0 53 (76) 43 49 65 53 53 74
84 NED 2645 Bekkering Annemiek 392,0 17 48 13 42 dns (dns) dns dns
85 GER 11569 Hedfeld 399,0 46 40 (83) 61 51 62 57 82
86 BEL 1041 Curvers Michiel 404,0 59 72 42 18 80 75 58 (83)
87 GBR 5322 Ben Platten 414,0 43 79 27 89 81 33 (bfd) 62
88 GBR 5563 Jane Sceales 416,0 63 35 31 67 (73) 65 dne 64
89 NED 2703 Couvert Fedor 417,0 72 24 80 22 78 69 (dns) 72
90 GER 11348 BIESENBERGER, Jens 435,0 76 44 39 59 59 67 (bfd) dns
 

Bronze Fleet

Scores take into account 1 discard

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 GBR 5313 Christopher Taylor 281,0 48 72 79 (dns) 38 36 4 4
2 FIN 255 Jussi Hirvonen 296,0 76 54 68 (90) 61 13 10 14
3 NED 2700 Kisters Jeske 298,0 (71) 59 50 58 53 71 1 6
4 USA 13387 John Wallace 301,0 58 68 (82) 41 38 71 20 5
5 NED 2503 Kuipers Maarten 303,0 47 65 (77) 23 70 64 16 18
6 BEL 1022 Devos Sebastien 305,0 46 60 55 63 (83) 48 5 28
7 SUI 1346 Züger Christoph 308,0 60 28 53 (81) 81 57 12 17
8 GBR 5092 Fiona Hampshire 310,0 60 49 60 (66) 58 55 13 15
9 BEL 1029 Bocklandt Olivier 317,0 57 45 54 59 55 (78) 24 23
10 NED 2414 Weel Sjoerd 320,0 63 (76) 56 28 71 63 7 32
11 NED 2418 Verschuure Roald 323,0 (84) 41 55 71 74 47 23 12
12 GER 11699 MARTEN, Hannes 324,0 64 56 42 40 (66) dne 2 29
13 FIN 401 Antti Jaskari 328,0 (80) 33 34 80 77 47 17 40
14 NED 2713 By Matthieu de 352,0 (73) 62 70 55 51 54 18 42
15 NOR 2947 Even Eide Onstad 358,0 43 53 67 67 56 58 14 (dns)
16 EST 123 Pohlak Anna 359,0 65 50 60 45 48 (dns) bfd 3
17 NED 2436 Sprij Rob 363,0 (dns) 62 89 78 45 44 6 39
18 GER 11743 BRÖDERMANN, Tim 367,0 78 77 73 60 74 (83) 3 2
19 NED 2530 Plomp Lex 373,0 75 60 74 73 57 33 (dsq) 1
20 GBR 5424 Peter Alton 376,0 44 65 69 87 40 52 (bfd) 19
21 NED 2642 Broekhuizen Michelle 377,0 47 68 63 81 (84) 78 9 31
22 SUI 1364 BrauchliTitouan 382,0 55 57 52 (77) 72 50 dne 8
23 GBR 5451 Mary Fenton-Jones 383,0 61 84 66 64 23 72 (bfd) 13
24 NED 2438 Woltman Frank 383,0 45 59 22 (88) 73 75 bfd 21
25 FIN 400 Kaarle Tapper 387,0 50 73 57 72 35 84 (bfd) 16
26 NED 2684 Feenstra Anne-Diemer 387,0 (72) 30 59 63 64 58 dne 25
27 BEL 1039 Van de Loock Laura 388,0 72 69 53 (76) 69 59 11 55
28 USA 9414 Kyle Sowers 388,0 58 (79) 68 57 68 51 30 56
29 NED 2656 Hubers Boaz 389,0 70 74 75 57 (77) 53 8 52
30 IRL 1152 Andrew Tyrell 390,0 75 (84) 58 74 62 66 19 36
31 FIN 345 Jutta Hentinen 391,0 81 54 (82) 79 55 67 28 27
32 FIN 352 Victor Jansson 392,0 39 71 66 52 63 66 (bfd) 35
33 GBR 5343 Milly Stephens 393,0 65 67 62 40 64 (80) dne 7
34 NED 2498 Bieze Ruben 396,0 78 42 (82) 54 75 78 25 44
35 GER 11706 PETERS, John 398,0 64 59 76 50 65 74 (bfd) 10
36 BEL 1042 Maher Allison 404,0 (83) 57 63 64 72 67 34 47
37 FIN 351 Santeri Immonen 409,0 62 51 75 41 62 81 (bfd) 37
38 NED 2625 Asselt Charlotte van 410,0 (82) 82 78 68 68 72 22 20
39 EST 10 Stenver Sondla 412,0 53 73 35 82 79 81 (bfd) 9
40 BEL 1058 Cleeren Margot 412,0 81 66 36 20 86 73 (bfd) 50
41 IRL 1155 Scott Flanigan 412,0 57 77 84 34 64 70 (bfd) 26
42 FIN 410 Otso Ahvonen 416,0 38 55 45 80 76 65 (bfd) 57
43 LAT 52 Ella Spurina 418,0 75 70 70 59 60 50 (bfd) 34
44 IRL 930 Patrick Daly 419,0 17 56 (dns) 79 67 61 bfd 51
45 FIN 367 Tiina Kotamies 419,0 66 20 81 76 49 65 (bfd) 62
46 IRL 1093 Eoghan Cudmore 421,0 66 (86) 49 81 85 77 33 30
47 GBR 5543 George Wilson 422,0 66 61 84 66 60 61 (bfd) 24
48 BEL 1017 Van den Bossche Thomas 422,0 73 65 59 56 62 68 39 (dns)
49 SWE 4001 Knaack Sebastian 423,0 34 71 (78) 69 69 51 dne 41
50 IRL 1040 Conor Murphy 425,0 42 63 (88) 83 67 76 29 65
51 IRL 1108 Gareth O Connor 428,0 67 80 78 76 28 (dns) bfd 11
52 EST 131 Terje Lepik 432,0 81 81 57 (85) 76 73 15 49
53 NED 2511 Wijman Femke 433,0 74 68 43 69 69 62 (bfd) 48
54 NED 2526 Epema Niki 437,0 62 75 81 69 79 49 (bfd) 22
55 NED 2514 Slijkhuis Thomas 446,0 (86) 75 80 73 66 77 21 54
56 SWE 3919 Sömermaa Oskar 447,0 57 67 61 44 58 72 (bfd) dns
57 BEL 101 Bocklandt Maxim 448,0 71 78 75 (84) 68 79 32 45
58 NOR 3416 Karine Holden Feragen 449,0 77 78 83 56 52 76 27 (dns)
59 FIN 403 Matias Mikkola 455,0 (83) 74 77 70 59 83 31 61
60 NED 2644 Horssen Marc van 457,0 80 77 66 82 (84) 80 26 46
61 NOR 3403 Karianne Hammarstrøm 457,0 77 74 29 65 75 49 (dns) dns
62 IRL 1053 Larlaith Kennedy 462,0 78 84 38 71 73 81 37 (dns)
63 NED 2654 Oudshoorn Louise 483,0 64 (dns) dns 68 71 60 bfd 43
64 SWE 3739 Lagergren Nathalie 488,0 76 85 52 64 57 (dns) bfd 66
65 NED 2691 Bijlsma Rixt 490,0 84 82 73 58 85 70 (bfd) 38
66 NED 2701 Tanis Charlotte 490,0 68 63 49 83 86 82 (bfd) 59
67 FIN 363 Elmeri Piltti 491,0 82 73 72 58 71 82 (bfd) 53
68 NED 2521 Oranje Claudia 504,0 58 78 69 78 83 74 (bfd) 64
69 GER 10774 BIESENBERGER, Nina 505,0 70 61 74 80 63 69 (bfd) dns
70 BEL 1050 Stephen Ziolkowski 510,0 (88) 86 83 70 76 86 38 71
71 SWE 3665 Sturesson Elin 516,0 71 81 71 71 77 82 (bfd) 63
72 SWE 4023 Afzelius Douglas 523,0 84 80 72 72 61 66 (bfd) dns
73 NED 2557 Jongeleen Ninette 527,0 85 85 86 53 72 79 (bfd) 67
74 LAT 51 Raitis Rauza 532,0 80 82 87 dns bfd (dsq) 35 68
75 SWE 3854 Elin Klitte 533,0 79 70 (dns) 84 88 dns 36 dns
76 NED 2491 Heukensfeldt Jansen Celine 535,0 86 81 85 74 78 73 (bfd) 58
77 IRL 1165 Finn Murphy 536,0 87 83 85 86 82 80 (bfd) 33
78 SWE 402 Anstren Max 558,0 82 87 80 60 82 79 (bfd) dns
79 EST 118 Alo Rosme 562,0 85 85 76 79 dne 75 (bfd) 72
80 LAT 50 Kristaps Grunte 565,0 74 83 76 (dns) dne 85 bfd 69
81 LAT 41 Sergejs Svircenkovs 567,0 85 80 84 (dns) 87 83 bfd 60
82 BEL 1021 Nellissen Anne-Charlotte 582,0 83 (88) 85 85 87 84 dne 70
83 BEL 948 Celis Ben 618,0 dns dns dns dns (dns) dns dns dns
84 IRL 1122 Wesley Brownlow 619,0 79 dns (dns) dns dns dns dns dns
85 IRL 1148 Jane Butler 624,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
85 SWE 4037 Fock Fredrik 624,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
87 NED 2637 Pereboom Leonie 627,0 dns dns (dns) dns dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.022
Copyright 1986 - 2005, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl/

top

terug

Laatste wijziging: 17 april 2006